Byteläiset_

Olemme joukko kokeneita softa-alan ammattilaisia

Arvon tuottaminen on ilomme

Pyrimme ohjelmistokäsityläisyyteen, autonomiaan ja jatkuvaan oppimiseen alallamme. Uskomme että nämä ovat kriittisiä tuottamaan arvoa projekteissa ja saamaan aikaan laadukkaita ratkaisuja tukemaan asiakkaidemme liiketoimintaa.

Byteläiset

Antti Halava
Software Crafter

Jaakko Lehtinen
Software Crafter

Kalle Micklin
Consultant

Jukka-Pekka Suontaus
Partner & Software Crafter

Jori Lytter
Partner & Software Crafter

Oskari Lehti
Partner & Software Crafter

Elias Männistö
Software Crafter

Harri Mähönen
Software Crafter

Jaakko Hannikainen
Partner & Software Crafter

Ari Siukola
Partner & Consultant

Operatiiviset

Antti Siukola
Partner & General Manager, New Business
antti.siukola@bytecraft.fi

Ville Vuorinen
Partner & Product crafter, Marketing
ville.vuorinen@bytecraft.fi

Annamari Oittinen
Office Manager
annamari.oittinen@bytecraft.fi

Jani Arvonen
Founder & Software Crafter, Recruitment
jani.arvonen@bytecraft.fi

Juha Heljoranta
Partner & Software Crafter, Competence
juha.heljoranta@bytecraft.fi

Mikko Pohja
Partner & Software Crafter, Operations
mikko.pohja@bytecraft.fi

Toimistolla tapahtuu ja ei

Porukkaa perjantaipöhinöissä jakamassa opit ja kuulumiset projekteista
Jani ja Mikko filosofisessa pohdinnassa softakehityksen ja elämän päällekkäisyyksistä
Kevät päivillä testaamassa seinäkiipeilyä

Etsimme ihmisiä, jotka haluavat rakentaa järjestelmät laadukkaasti ja ammattiylpeydellä. Me kutsumme sitä ohjelmistokäsityöläisyydeksi. Kaipaamme kokeneita ja motivoituneita ohjelmistoalan ammattilaisia.

Hae joukkoomme!